دانلود فایل با عنوان{امار جمعیتی کشور یونان}

محقق گرامی فایل مورد نظر در مورد امار جمعیتی کشور یونان آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.
امار جمعیتی کشور یونان|50684132|jyf

حجم فایل : 198.2 KB
نوع فایل : پاور پوینت
تعداد اسلاید ها : 35
بنام خدا کشور یونان با مساحت 131940 کیلومتر مربع از یک شبه جزیره و 3087 جزیره که تنها حدود 300 جزیره آن مسکونی است تشکیل شده است. این کشور کوهستانی در جنوب شرقی اروپا قرار گرفته و به لحاظ زمانی 2 ساعت با گرینویچ و 5/1 ساعت با تهران اختلاف زمانی دارد این کشور با کشورهای ترکیه 206 کیلومتر، مقدونیه 228 کیلومتر، بلغارستان 494 کیلومتر و آلبانی 282 کیلومتر مرز مشترک دارد و شهر آتن پایتخت این کشور است.
.
جمعیت یونان 7/10 میلیون نفر می باشد که 96 درصد مردم از نژاد یونانی و بقیه نژادها شامل ترک، اسلاو، آلبانیایی و بلغاری میباشند
آتن با حدود 4 میلیون نفر، پرجمعیت ترین شهر یونان و شهرهای ستالونیک، پاترا، ایراکلیون و لاریسا دیگر شهرهای پرجمعیت یونان میباشند..
بر اساس آمار اعلام شده 98 درصد مردم این کشور پیرو مذهب ارتدوکس، 1/3 درصد مسلمان و 0/7 درصد جمعیت این کشور را سایر ادیان تشکیل می دهند.


6% رشد براي بازار I T درسال 2004 و براي سال 2004 % 5/0 2 پيش مي شود .
( براساس داده هاي قولنامه استرا‍‍‍زيك بين المللي)

آتن 21‍ زانويه:
نسبت رشد بازار I T در يونان كمتر از مقدار پيش بيني شده بود ، 6% براساس قولنامه
استرا تژيك بين المللي افزايش يافته بود .
نرم افزار و خدمات و بخصو ص شركت هاي I T در يونان بسيار زمان گيرند براساس پيش بيني2004 افزايش 4/2 % و سرانجام همگرايي به سمت متوسط اي كه يه اروپا پيش بيني
مي شود .
رشد كمتر از ميزان انتظار
در سال 2003 كمك هاي دريافت شده براي بازار IT واگذار نشد .
با توجه با اين كه بر اساس فاكتورهاي نگه داري شود افزايش %6 با MG2226/8 زماني كه پيش بيني سال قبل افزايش رقمي دو برابر بر مي گردد .
آخرين داده حاكي از اخطار در سال 2004 به وسيله سازمان راهبرد بين المللي است .
ترفيع واقعي بازار ، با توجه به هوشمندي نرم افزار و ارزش اضافه خدمات درك نمي شود
پس به طور پيوسته كارائي خوب فروش سيستم هاي PC تنها دليل براي نگه داشتن اندازه
كامل ITچون از كاهش براي اولين بار در اين 20 سال ها بود . بازارفناوری اطلاعات
در یونان در سال های 1999-2003 دلايل اصلی براي پايين آمدن نسبت رشد اينها بودند باز دلايل اصلی براي پايين آمدن نسبت رشد اينها بودند .
· ترقي ناهموار اقتصاد كشور كه بر فعاليت كمترين تعداد شركت شامل سومين CFSبزرگ وپروژه بازي هاي المپيك متمركز شده بود كه به بحران در اكثر شركت ها وبه خصوص SME منجر شد ..
· غرق شدن اقتصاد SME در يونان ، همچنين به عنوان نتيجه كارداني ماليات هاي متغير يك مكان است كه براي پوشاندن هزينه هاي زياد به زمان المپيك است .
· ميدان ضرب كم هزينه هاي سومين CFS .<...مطالب دیگر:
🔥رابطه شبکه های اجتماعی با اعتماد اولیه خریداران اینترنتی در سایت های کالاهای مصرفی🔥مبانی نظری رابطه شبکه های اجتماعی با اعتماد اولیه خریداران اینترنتی در سایت های کالاهای مصرفی🔥پروپوزال رابطه شبکه های اجتماعی با اعتماد اولیه خریداران اینترنتی در سایت های کالاهای مصرفی🔥جزوه نهایی تحلیل آماری استاد رستمی بشمنی🔥پاورپوینت کتاب هفت ستون سیاست سطح دکتری🔥ارائه چارچوبی برای پیاده سازی شبکه های اجتماعی با روش SDN و پروتکل OpenFlow🔥مبانی نظری ارائه چارچوبی برای پیاده سازی شبکه های اجتماعی با روش SDN و پروتکل OpenFlow🔥پروپوزال ارائه چارچوبی برای پیاده سازی شبکه های اجتماعی با روش SDN و پروتکل OpenFlow🔥مدیریت بستر شبکه های اجتماعی با استفاده از شبکه های مبتنی با نرم افزار🔥مبانی نظری مدیریت بستر شبکه های اجتماعی با استفاده از شبکه های مبتنی با نرم افزار🔥پروپوزال مدیریت بستر شبکه های اجتماعی با استفاده از شبکه های مبتنی با نرم افزار🔥راهبرد رسانه ای شبکه الجزیره در قبال تحولات سوریه🔥تحولات سوریه و نقش رسانه ها در آن🔥پاورپوینت داده کاوی (data Mining )🔥تاثیر تشدید فعالیت های رسانه های خارجی در افزایش تحولات بحرانی اخیر سوریه🔥 بررسی نقش دیپلماسی رسانه ای در سیاست خارجی🔥بررسی چرایی عملکرد رسانه و رابطه آن با سیاست خارجی🔥بررسی تحولات سوریه و عوامل موثر در آن🔥تشریح اوضاع میدانی و صحنه تحولات بحرانی سوریه و نقش سیاست خارجی کشورهای دیگر در آن🔥روند تحولات فعالیت شبکه خبری الجزیره در سوریه🔥بررسی شگردهای خبری شبکه الجزیره در تاثیرگذاری بر تحولات اخیر سوریه🔥قوتها و ضعفهای شبکه خبری الجزیره در سوریه🔥بررسی نوسانات تاثیرگذاری شبکه الجزیره در سوریه و مقابله های رسانه های رقیب🔥بررسی تاثیر قدرت های منطقه بر بحران و تحولات سوریه🔥مبانی نظری بررسی تاثیر قدرت های منطقه بر بحران و تحولات سوریه